- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
BZX84C2V4 - BZX84C51.pdfInformacije o okolišu
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 10+ | $0.035 | $0.35 |
| 100+ | $0.029 | $2.90 |
| 300+ | $0.025 | $7.50 |
| 3000+ | $0.023 | $69.00 |
| 6000+ | $0.021 | $126.00 |
| 9000+ | $0.02 | $180.00 |
BZX84C12Q-7-F Tech Specifikacije
Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Diodes Incorporated |
| Napon - Zener (Nom) (Vz) | 12 V |
| Napon - Naprijed (Vf) (Maks.) @ Ako | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerancija | ±5.42% |
| Paket uređaja za dobavljače | SOT-23-3 |
| Niz | Automotive, AEC-Q101 |
| Snaga - maks | 300 mW |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Paket / slučaj | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Radna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Impedancija (maks.) (Zzt) | 25 Ohms |
| Trenutni - Preokrenuti curenje @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Broj osnovnog proizvoda | BZX84 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Diodes Incorporated BZX84C12Q-7-F.
| Atribut proizvoda | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | BZX84C12T-7-F | BZX84C12Q-13-F | BZX84C12HE3-TP | BZX84C12VLFHT116 |
| Proizvođač | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Rohm Semiconductor |
| Snaga - maks | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Niz | - | - | - | - |
| Napon - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Impedancija (maks.) (Zzt) | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Trenutni - Preokrenuti curenje @ Vr | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Napon - Naprijed (Vf) (Maks.) @ Ako | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Preuzmite BZX84C12Q-7-F PDF podatkovne liste i Diodes Incorporated dokumentaciju za BZX84C12Q-7-F - Diodes Incorporated.
BZX84C12HE3-TPMicro Commercial Co350MW ZENER SOT-23
BZX84C12VSTMicroelectronics
BZX84C12TYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.