- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
SOT-23 T116 Taping Spec.pdfOstali povezani dokumenti
AEC-Q101 Automotive Requirements.pdf SST3 Part Marking.pdf Transistor, MOSFET Flammability.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 5+ | $0.038 | $0.19 |
| 50+ | $0.037 | $1.85 |
| 150+ | $0.036 | $5.40 |
| 500+ | $0.035 | $17.50 |
SSTA06HZGT116 Tech Specifikacije
Rohm Semiconductor - SSTA06HZGT116 Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Rohm Semiconductor - SSTA06HZGT116
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | LAPIS Technology |
| Osvjetljenje napona - Emiter kolektora (maks.) | 80 V |
| Vce zasićenje (maks.) @ Ib, Ic | 250mV @ 10mA, 100mA |
| Vrsta tranzistora | NPN |
| Paket uređaja za dobavljače | SST3 |
| Niz | Automotive, AEC-Q101 |
| Snaga - maks | 200 mW |
| Paket / slučaj | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Radna temperatura | 150°C (TJ) |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Frekvencija - prijelaz | 100MHz |
| DC trenutni dobitak (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 1V |
| Trenutačno - Prekid kolektora (maks.) | 100nA (ICBO) |
| Trenutna - kolektora (Ic) (maks.) | 500 mA |
| Broj osnovnog proizvoda | SSTA06 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Rohm Semiconductor SSTA06HZGT116.
| Atribut proizvoda | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | SSTA06T116 | SSTA13T116 | SSTA28T116 | SSTA14T116 |
| Proizvođač | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Trenutačno - Prekid kolektora (maks.) | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| DC trenutni dobitak (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Snaga - maks | - | - | - | - |
| Osvjetljenje napona - Emiter kolektora (maks.) | - | - | - | - |
| Vce zasićenje (maks.) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvencija - prijelaz | - | - | - | - |
| Trenutna - kolektora (Ic) (maks.) | - | - | - | - |
| Niz | - | - | - | - |
| Vrsta tranzistora | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Preuzmite SSTA06HZGT116 PDF podatkovne liste i Rohm Semiconductor dokumentaciju za SSTA06HZGT116 - Rohm Semiconductor.
SST89V58RD2-33-C-TQJEMicrel / Microchip Technology
SST94 SOT-23 3LLinear Integrated Systems, Inc.P-CHANNEL, SINGLE, JFET SWITCH
SST89V58RD2-33-I-NJEMicrel / Microchip Technology
SST94 SOT-89 3LLinear Integrated Systems, Inc.GENERAL PURPOSE SINGLE P-CHANNEL
SST89V58RD2-33-I-TQJEMicrel / Microchip TechnologyVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.