- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
16-bit Embedded Control Solutions.pdfPCN sklop/podrijetlo
Mult Devices Assembly 25/Jun/2018.pdfPCN dizajn/specifikacija
Plating 04/Jun/2013.pdfDSPIC33FJ128MC804-E/ML Tech Specifikacije
Microchip Technology - DSPIC33FJ128MC804-E/ML Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Microchip Technology - DSPIC33FJ128MC804-E/ML
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Microchip Technology |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Paket uređaja za dobavljače | 44-QFN (8x8) |
| Ubrzati | 40 MIPs |
| Niz | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F |
| Veličina RAM-a | 16K x 8 |
| Vrsta memorije programa | FLASH |
| Veličina memorije programa | 128KB (128K x 8) |
| Periferija | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, QEI, WDT |
| Paket / slučaj | 44-VQFN Exposed Pad |
| Paket | Tube |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Vrsta oscilatora | Internal |
| Radna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Broj I / O | 35 |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Veličina EEPROM-a | - |
| Pretvornici podataka | A/D 9x10b/12b; D/A 6x16b |
| Veličina jezgre | 16-Bit |
| Core procesor | dsPIC |
| Povezivanje | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Broj osnovnog proizvoda | DSPIC33FJ128MC804 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Microchip Technology DSPIC33FJ128MC804-E/ML.
| Atribut proizvoda | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | DSPIC33FJ128MC804-H/ML | DSPIC33FJ128MC802T-I/MM | DSPIC33FJ128MC804-H/PT | DSPIC33FJ128MC802-E/SO |
| Proizvođač | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Niz | - | - | - | - |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Veličina RAM-a | - | - | - | - |
| Pretvornici podataka | - | - | - | - |
| Veličina jezgre | - | - | - | - |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Core procesor | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Veličina EEPROM-a | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Veličina memorije programa | - | - | - | - |
| Vrsta memorije programa | - | - | - | - |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ubrzati | - | - | - | - |
| Broj I / O | - | - | - | - |
| Povezivanje | - | - | - | - |
| Vrsta oscilatora | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Periferija | - | - | - | - |
Preuzmite DSPIC33FJ128MC804-E/ML PDF podatkovne liste i Microchip Technology dokumentaciju za DSPIC33FJ128MC804-E/ML - Microchip Technology.
DSPIC33FJ128MC802T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33FJ128MC802-H/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33FJ128MC804T-I/MLMicrochip
DSPIC33FJ128MC802-E/SPMicrochip
DSPIC33FJ128MC804-E/PTMicrochip
DSPIC33FJ128MC804-I/MLMicrochip
DSPIC33FJ128MC804-E/PTVAOMicrochip
DSPIC33FJ128MC802-I/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
DSPIC33FJ128MC802-E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33FJ128MC802-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33FJ12GP201-E/PMicrochipVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.