- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML podatkovni list
MCP1755/S Datasheet.pdfPCN dizajn/specifikacija
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN sklop/podrijetlo
SOT-223 Qualification 08/Aug/2013.pdfDizajnerske resurse
Portable Power Conversion Design Guide.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.557 | $0.56 |
| 10+ | $0.541 | $5.41 |
| 30+ | $0.53 | $15.90 |
| 100+ | $0.519 | $51.90 |
MCP1755ST-3302E/DB Tech Specifikacije
Microchip Technology - MCP1755ST-3302E/DB Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Microchip Technology - MCP1755ST-3302E/DB
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Microchip Technology |
| Ispuštanje napona (maks.) | 0.5V @ 300mA |
| Napon - izlaz (min / fiksni) | 3.3V |
| Napon - izlaz (maks.) | - |
| Napon - ulaz (maks.) | 16V |
| Paket uređaja za dobavljače | SOT-223-3 |
| Niz | - |
| Značajke zaštite | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Paket / slučaj | TO-261-4, TO-261AA |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 80dB (1kHz) |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Vrsta izlaza | Fixed |
| Izlazna konfiguracija | Positive |
| Radna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Broj regulatora | 1 |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Struja - opskrba (maks.) | 400 µA |
| Trenutačna - mirna (Iq) | 100 µA |
| Trenutni - izlaz | 300mA |
| Kontrolne značajke | - |
| Broj osnovnog proizvoda | MCP1755 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Microchip Technology MCP1755ST-3302E/DB.
| Atribut proizvoda | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | MCP1755S-3302E/DB | MCP1755ST-1802E/DB | MCP1755T-3302E/DC | MCP1755ST-5002E/DB |
| Proizvođač | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Značajke zaštite | - | - | - | - |
| Izlazna konfiguracija | - | - | - | - |
| Niz | - | - | - | - |
| Struja - opskrba (maks.) | - | - | - | - |
| Trenutačna - mirna (Iq) | - | - | - | - |
| Kontrolne značajke | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napon - izlaz (min / fiksni) | - | - | - | - |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Trenutni - izlaz | - | - | - | - |
| Ispuštanje napona (maks.) | - | - | - | - |
| Napon - ulaz (maks.) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Broj regulatora | - | - | - | - |
| Napon - izlaz (maks.) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vrsta izlaza | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Preuzmite MCP1755ST-3302E/DB PDF podatkovne liste i Microchip Technology dokumentaciju za MCP1755ST-3302E/DB - Microchip Technology.
MCP1755ST-3302E/MCMicrochip
MCP1755S-3002E/DBMicrel / Microchip Technology
MCP1755ST-3002E/DBMicrel / Microchip TechnologyVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.