- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacije o okolišu
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPCN zastarjelost/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfVodič za numeriranje dijela
Part Numbering System.pdfMAX1880EUG+T Tech Specifikacije
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Maxim Integrated |
| Napon - izlaz | 2.7V ~ 13V |
| Napon - ulaz | 2.7V ~ 5.5V |
| Paket uređaja za dobavljače | 24-TSSOP |
| Niz | - |
| Paket / slučaj | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Radna temperatura | 0°C ~ 85°C |
| Broj izlaza | 4 |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Broj osnovnog proizvoda | MAX1880 |
| Prijave | Converter, TFT LCD |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Atribut proizvoda | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Proizvođač | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Broj osnovnog proizvoda | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Broj izlaza | 4 | 4 | 4 | - |
| Paket / slučaj | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Napon - izlaz | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| Radna temperatura | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Paket uređaja za dobavljače | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Prijave | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Niz | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Napon - ulaz | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Paket | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Preuzmite MAX1880EUG+T PDF podatkovne liste i Analog Devices Inc./Maxim Integrated dokumentaciju za MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Vaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.