- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Napomene o prijavi
* Oceanside (MAXREFDES9#): 3.3V to 15V Input, ±15V.pdf Current-Sense Amplifier Doubles as a High-Common M.pdf Reduce the Chances of Human Error: Part 1, Power a.pdfVodič za numeriranje dijela
Part Numbering System.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.067 | $1.07 |
| 10+ | $0.929 | $9.29 |
| 30+ | $0.843 | $25.29 |
| 100+ | $0.675 | $67.50 |
| 500+ | $0.635 | $317.50 |
| 1000+ | $0.618 | $618.00 |
MAX668EUB+T Tech Specifikacije
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Maxim Integrated |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | 3V ~ 28V |
| topologija | Boost, Flyback, SEPIC |
| Sinkroni ispravljač | No |
| Paket uređaja za dobavljače | 10-uMAX/uSOP |
| Niz | - |
| Serijska sučelja | - |
| Paket / slučaj | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Vrsta izlaza | Transistor Driver |
| Izlazne faze | 1 |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Izlazna konfiguracija | Positive, Isolation Capable |
| Radna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Broj izlaza | 1 |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencija - Prebacivanje | 100kHz ~ 500kHz |
| Dužina ciklusa (maks.) | 90% |
| Kontrolne značajke | Enable, Frequency Control |
| Sinkronizacija sata | Yes |
| Broj osnovnog proizvoda | MAX668 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EUB+T.
| Atribut proizvoda | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | MAX668EUB+TG069 | MAX668EUB+TG05 | MAX668EUB+TGA5 | MAX668EUB+TG002 |
| Proizvođač | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Sinkroni ispravljač | - | - | - | - |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serijska sučelja | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Niz | - | - | - | - |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dužina ciklusa (maks.) | - | - | - | - |
| topologija | - | - | - | - |
| Izlazna konfiguracija | - | - | - | - |
| Vrsta izlaza | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Frekvencija - Prebacivanje | - | - | - | - |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontrolne značajke | - | - | - | - |
| Broj izlaza | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Izlazne faze | - | - | - | - |
| Sinkronizacija sata | - | - | - | - |
Preuzmite MAX668EUB+T PDF podatkovne liste i Analog Devices Inc./Maxim Integrated dokumentaciju za MAX668EUB+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX6681
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.