- Jess***Jones
- 2026/04/17
Želite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.224 | $0.22 |
| 200+ | $0.087 | $17.40 |
| 500+ | $0.083 | $41.50 |
| 1000+ | $0.082 | $82.00 |
CA1458EX Tech Specifikacije
Harris Corporation - CA1458EX Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Harris Corporation - CA1458EX
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Harris Corporation |
| Napon - raspon napajanja (min) | 36 V |
| Napon - raspon napajanja (max) | 36 V |
| Napon - odstupanje ulaza | 2 mV |
| Paket uređaja za dobavljače | 8-PDIP |
| Slaba stopa | 0.5V/µs |
| Niz | - |
| Paket / slučaj | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Bulk |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Vrsta izlaza | - |
| Radna temperatura | 0°C ~ 70°C |
| Broj strujnih krugova | 2 |
| Vrsta montaže | Through Hole |
| Povećajte propusnost proizvoda | 900 kHz |
| Tekuće - opskrba | 1.7mA (x2 Channels) |
| Trenutni - izlaz / kanal | 25 mA |
| Trenutačno - ulazna pristranost | 80 nA |
| Vrsta pojačala | General Purpose |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS nije sukladan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Doseg statusa | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Harris Corporation CA1458EX.
| Atribut proizvoda | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | CA1458ES2064 | CA1458E | CA1458S | CA1458T |
| Proizvođač | Harris Corporation | Harris Corporation | Harris Corporation | Harris Corporation |
| Napon - odstupanje ulaza | - | - | - | - |
| Broj strujnih krugova | - | - | - | - |
| Napon - raspon napajanja (max) | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Niz | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napon - raspon napajanja (min) | - | - | - | - |
| Vrsta pojačala | - | - | - | - |
| Vrsta izlaza | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Trenutni - izlaz / kanal | - | - | - | - |
| Trenutačno - ulazna pristranost | - | - | - | - |
| Slaba stopa | - | - | - | - |
| Tekuće - opskrba | - | - | - | - |
| Povećajte propusnost proizvoda | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
CA14650Nibco4518-3 3X2 SPGXT BUSH PVC 8
CA1458ES2064Harris CorporationIC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
CA14350Nibco4518-3 2X1/2 SPGXT BUSH PVC 8
CA1458EHarris CorporationIC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
CA14850Nibco4518-3 4X3 SPGXT BUSH PVC 8
CA14600Nibco4518-3 3X21/2 SPGXT BUSH PVC 8
CA14450Nibco4518-3 21/2X11/2 SPGXT BUSH PV
CA1458T136Harris CorporationOPERATIONAL AMPLIFIER FOR COMMER
CA1458THarris CorporationIC OPAMP GP 2 CIRCUIT TO99-8
CA14800Nibco4518-3 3X1 SPGXT BUSH PVC 80
CA14700Nibco4518-3 3X11/2 SPGXT BUSH PVC 8
CA14250Nibco4518-3 2X1 SPGXT BUSH PVC 8
CA14550Nibco4518-3 21/2X1 SPGXT BUSH PVC 8
CA14400Nibco4518-3 21/2X2 SPGXT BUSH PVC 8
CA1458SHarris CorporationIC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
CA14300Nibco4518-3 2X3/4 SPGXT BUSH PVC 8
CA1423H02HONEYWELIGBT Module
CA14750Nibco4518-3 3X11/4 SPGXT BUSH PVC 8Vaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |














Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.