- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Želite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.446 | $3.45 |
| 10+ | $2.911 | $29.11 |
| 30+ | $2.663 | $79.89 |
| 100+ | $2.455 | $245.50 |
LTC6905IS5#TRPBF Tech Specifikacije
Linear Technology - LTC6905IS5#TRPBF Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Linear Technology - LTC6905IS5#TRPBF
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Linear Technology |
| Napajanje | 2.7V ~ 5.5V |
| Tip | Oscillator, Silicon |
| Paket uređaja za dobavljače | TSOT-23-5 |
| Niz | - |
| Paket / slučaj | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Radna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Frekvencija | 17MHz ~ 170MHz |
| Tekuće - opskrba | 14 mA |
| Računati | - |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Linear Technology LTC6905IS5#TRPBF.
| Atribut proizvoda | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | LTC6905IS5#TRPBF | LTC6905IS5-80#TRMPBF | LTC6905IS5-133#TRMPBF | LTC6905IS5-133#TRPBF |
| Proizvođač | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Niz | - | - | - | - |
| Tekuće - opskrba | - | - | - | - |
| Računati | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napajanje | - | - | - | - |
| Frekvencija | - | - | - | - |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
LTC6905IS5Linear Technology
LTC6905HS5-80#TRMPBFAnalog Devices
LTC6905IS5-80LTCVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |














Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.