- Jess***Jones
- 2026/04/17
Želite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.75 | $16.75 |
MC1230F Tech Specifikacije
Motorola - MC1230F Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Motorola - MC1230F
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Motorola |
| Napajanje | - |
| Paket uređaja za dobavljače | 14-CFlatPack |
| Niz | MC1200 |
| Paket / slučaj | 14-CFlatpack |
| Paket | Bulk |
| Radna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Broj ulaza | 2 |
| Broj strujnih krugova | 4 |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Maksimalna propagacijska odgoda @ V, Max CL | - |
| Vrsta logike | XOR (Exclusive OR) |
| Ulazna logička razina - niska | 1.5V |
| Ulazna logička razina - visoka | 0.85V |
| Značajke | - |
| Struja - Izlazna visoka, niska | - |
| Broj osnovnog proizvoda | MC1230 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS nije sukladan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Doseg statusa | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Motorola MC1230F.
| Atribut proizvoda | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | MC1230F | MC1230L | MC1230L | MC1231F |
| Proizvođač | Rochester Electronics, LLC | Rochester Electronics, LLC | Motorola | Motorola |
| Vrsta logike | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Broj strujnih krugova | - | - | - | - |
| Značajke | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napajanje | - | - | - | - |
| Niz | - | - | - | - |
| Broj ulaza | - | - | - | 2 |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Struja - Izlazna visoka, niska | - | - | - | - |
| Maksimalna propagacijska odgoda @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ulazna logička razina - niska | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ulazna logička razina - visoka | - | - | - | - |
MC1230LTDK-Lambda Americas IncLINE FILTER 250VAC 30A CHASSIS
MC1230TDK-Lambda Americas IncLINE FILTER 250VAC 30A CHASSIS
MC1228LMotorolaLOGIC CIRCUIT, ECL
MC12311FREESCA
MC1227FMotorolaLOGIC CIRCUIT, ECLVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |













Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.