- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML podatkovni list
16-bit Embedded Control Solutions.pdfPCN dizajn/specifikacija
Multiple Devices 21/May/2013.pdf Multiple Devices Errata Revision 06/Aug/2013.pdfPCN sklop/podrijetlo
Qualification Revision 06/Feb/2014.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $12.20 | $12.20 |
| 200+ | $4.72 | $944.00 |
| 500+ | $4.55 | $2,275.00 |
| 1000+ | $4.47 | $4,470.00 |
DSPIC33FJ128GP802-E/SP Tech Specifikacije
Microchip Technology - DSPIC33FJ128GP802-E/SP Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Microchip Technology - DSPIC33FJ128GP802-E/SP
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Microchip Technology |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Paket uređaja za dobavljače | 28-SPDIP |
| Ubrzati | 40 MIPs |
| Niz | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33F |
| Veličina RAM-a | 16K x 8 |
| Vrsta memorije programa | FLASH |
| Veličina memorije programa | 128KB (128K x 8) |
| Periferija | Brown-out Detect/Reset, DCI, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paket / slučaj | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Tube |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Vrsta oscilatora | Internal |
| Radna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Broj I / O | 21 |
| Vrsta montaže | Through Hole |
| Veličina EEPROM-a | - |
| Pretvornici podataka | A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b |
| Veličina jezgre | 16-Bit |
| Core procesor | dsPIC |
| Povezivanje | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Broj osnovnog proizvoda | DSPIC33FJ128GP802 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Rohs3 kompatibilan |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Doseg statusa | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Microchip Technology DSPIC33FJ128GP802-E/SP.
| Atribut proizvoda | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | DSPIC33FJ128GP802-E/MM | DSPIC33FJ128GP802-I/SO | DSPIC33FJ128GP804-E/PT | DSPIC33FJ128GP802-I/MM |
| Proizvođač | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Niz | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vrsta memorije programa | - | - | - | - |
| Paket uređaja za dobavljače | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Veličina RAM-a | - | - | - | - |
| Broj I / O | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veličina EEPROM-a | - | - | - | - |
| Core procesor | - | - | - | - |
| Napajanje (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Veličina memorije programa | - | - | - | - |
| Ubrzati | - | - | - | - |
| Vrsta oscilatora | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Povezivanje | - | - | - | - |
| Pretvornici podataka | - | - | - | - |
| Veličina jezgre | - | - | - | - |
| Periferija | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Preuzmite DSPIC33FJ128GP802-E/SP PDF podatkovne liste i Microchip Technology dokumentaciju za DSPIC33FJ128GP802-E/SP - Microchip Technology.
DSPIC33FJ128GP804-E/MLMicrochip
DSPIC33FJ128GP802-I/SPMicrochip
DSPIC33FJ128GP802-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
DSPIC33FJ128GP804Microchip
DSPIC33FJ128GP802T-I/SOMicrochip
DSPIC33FJ128GP802T-E/MMMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP802-E/SOMicrochip
DSPIC33FJ128GP802T-I/MMMicrochipVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |














Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.