- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
Cylindrical Battery Holders.pdfC784DD Tech Specifikacije
Powerex Inc. - C784DD Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao Powerex Inc. - C784DD
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | Powerex, Inc. |
| Napon - isključeno stanje | 4.4 kV |
| Napon - okidač vrata (Vgt) (maks.) | 4.5 V |
| Struktura | Single |
| Niz | - |
| Paket / slučaj | TO-200AF |
| Paket | Bulk |
| Radna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Broj SCR-a, dioda | 1 SCR |
| Vrsta montaže | Chassis Mount |
| Tekuće - Na stanje (To (RMS)) (Maks.) | 2590 A |
| Tekuće - Na stanje (To (AV)) (Maks.) | 1650 A |
| Trenutni - nepr. Prebrz. 50, 60 Hz (Itsm) | 24000A, 26000A |
| Trenutni - Otvaranje vrata (Igt) (maks.) | 300 mA |
| Broj osnovnog proizvoda | C784 |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS sukladnost |
| Razina osjetljivosti na vlagu (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao Powerex Inc. C784DD.
| Atribut proizvoda | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | C784DC | C784DA | C784DP | C784DB |
| Proizvođač | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trenutni - Otvaranje vrata (Igt) (maks.) | - | - | - | - |
| Tekuće - Na stanje (To (RMS)) (Maks.) | - | - | - | - |
| Struktura | - | - | - | - |
| Napon - isključeno stanje | - | - | - | - |
| Niz | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Broj SCR-a, dioda | - | - | - | - |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tekuće - Na stanje (To (AV)) (Maks.) | - | - | - | - |
| Trenutni - nepr. Prebrz. 50, 60 Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Broj osnovnog proizvoda | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napon - okidač vrata (Vgt) (maks.) | - | - | - | - |
Preuzmite C784DD PDF podatkovne liste i Powerex Inc. dokumentaciju za C784DD - Powerex Inc..
C783CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1800A TBK
C784DBPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4200V 1650A TBK
C78658Y-N2ETexas Instruments
C784DEPowerex, Inc.IGBT Module
C783CPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3000V 1800A TBK
C784DPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBK
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C784CNPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3800V 1650A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C789FPPRXIGBT ModuleVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |














Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.