- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Liste podataka
SiT9005.pdfŽelite bolju cijenu?
Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.
| Količina | Jedinična cijena | Ext.Cijena |
|---|---|---|
| 1+ | $6.22 | $6.22 |
SIT9005AIF1D-XXSL Tech Specifikacije
SiTime - SIT9005AIF1D-XXSL Tehničke specifikacije, atributi, parametri i dijelovi sa sličnim specifikacijama kao SiTime - SIT9005AIF1D-XXSL
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Proizvođač | SiTime |
| Napajanje | 2.5 V ~ 3.3 V |
| Tip | SSXO |
| Širina pojasa širenja spektra | -3.18%, Down Spread |
| Veličina / dimenzija | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Niz | SIT9005 |
| ocjene | - |
| Programabilni tip | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Paket / slučaj | 4-SMD, No Lead |
| Izlaz | LVCMOS |
| Radna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Vrsta montaže | Surface Mount |
| Atribut proizvoda | Vrijednost atributa |
|---|---|
| Razina osjetljivosti vlage (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status slobodnog olova / RoHS-a | Lead free / RoHS Compliant |
| Visina | 0.030" (0.76mm) |
| Funkcija | Standby |
| Stabilnost frekvencije (ukupno) | - |
| Stabilnost frekvencije | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detaljan opis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Standby 4-SMD, No Lead |
| Struja - opskrba (maks.) | 6.5mA |
| Struja - opskrba (onemogućeno) (maks.) | 4.3µA |
| Osnovni rezonator | MEMS |
| Dostupni frekvencijski raspon | 1MHz ~ 141MHz |
| ATRIBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bez olova / RoHS sukladni |
Tri dijela s desne strane imaju slične specifikacije kao SiTime SIT9005AIF1D-XXSL.
| Atribut proizvoda | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dio brojeva | SIT9005AIF1D-XXSI | SIT9005AIF1D-XXSK | SIT9005AIF1D-XXSE | SIT9005AIF1D-XXSJ |
| Proizvođač | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Paket / slučaj | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tip | - | - | - | - |
| Vrsta montaže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Struja - opskrba (maks.) | - | - | - | - |
| Širina pojasa širenja spektra | - | - | - | - |
| Izlaz | - | - | - | - |
| Visina | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| ocjene | - | - | - | - |
| Detaljan opis | - | - | - | - |
| Niz | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvencije | - | - | - | - |
| Razina osjetljivosti vlage (MSL) | - | - | - | - |
| Stabilnost frekvencije (ukupno) | - | - | - | - |
| Dostupni frekvencijski raspon | - | - | - | - |
| Status slobodnog olova / RoHS-a | - | - | - | - |
| Programabilni tip | - | - | - | - |
| Struja - opskrba (onemogućeno) (maks.) | - | - | - | - |
| Napajanje | - | - | - | - |
| Osnovni rezonator | - | - | - | - |
| Radna temperatura | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Veličina / dimenzija | - | - | - | - |
Preuzmite SIT9005AIF1D-XXSL PDF podatkovne liste i SiTime dokumentaciju za SIT9005AIF1D-XXSL - SiTime.
SIT9005AIF1G-18DBSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSFSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1G-18DESiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSPSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSHSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSKSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1G-18DASiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSDSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSMSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSESiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1G-18DCSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSCSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSOSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSNSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSGSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSJSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1G-18DDSiTimeOSC MEMS
SIT9005AIF1D-XXSISiTimeOSC MEMSVaša adresa e -pošte neće biti objavljena.
| Uobičajene zemlje logističko vrijeme reference | ||
|---|---|---|
| Regija | Zemlja | Logističko vrijeme (dan) |
| Amerika | Sjedinjene Države | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europa | Njemačka | 5 |
| Ujedinjeno Kraljevstvo | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Novi Zeland | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japan | 4 | |
| Bliski Istok | Izrael | 6 |
| Referenca za dostavu DHL & FedEx | |
|---|---|
| Naknade za pošiljku (KG) | Referenca DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | 30.00 USD - 60,00 USD |
| 1,00kg-2,00kg | USD 40,00 USD - $ 80,00 |
| 2,00kg-3,00 kg | USD $ 50,00 - $ 100,00 |














Želite bolju cijenu? Dodaj u košaricu i Pošaljite RFQ , odmah ćemo vas kontaktirati.